Statystyka

  • Wszytkich: 4291107
  • W tym roku: 392040
  • W tym miesiącu: 14334
  • Dziś: 120
  • Online: 34

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Olsztyn - Ruszają XL Spotkania Zamkowe

Dziś (27.06.2013 r.) pierwszy dzień koncertów 40 edycji Spotkań Zamkowych. Z okazji jubileuszu organizatorzy przygotowali dla nas sentymentalną podróż przez minione edycje festiwalu. Na scenie zobaczymy wielu laureatów poprzednich konkursów.

Śmiało można stwierdzić, że Spotkania Zamkowe, organizowane przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych są wizytówką Olsztyna. To bardzo ważne wydarzenie na muzycznej mapie Polski, co roku przyciąga wielu melomanów.

Z okazji jubileuszu czeka nas festiwal wspomnień.
"Zaprosiliśmy wszystkich tych artystów, którzy na fasadzie wygranej w Olsztynie nagrody zbudowali swoją karierę lub określili swoją przyszłość. Nie zapomnieliśmy o tych, którzy związali się emocjonalnie z Olsztynem, z dziedzińcem zamkowym oraz którzy zakochali się w atmosferze imprezy i wiernych widzach naszych nocnych koncertów.. I tak powstał program tegorocznych Spotkań Zamkowych..." - czytamy na stronie organizatora.

Impreza zacznie się dziś na dziedzińcu zamkowym o godz. 21.30. Zobaczymy Koncert z udziałem Doroty Osińskiej, zaraz po nim pierwszy koncert konkursowy, a wieczór zakończy występ Elżbiety Adamiak. Festiwal potrwa do 3 lipca.

Szczegółowy program można znaleźć na stronie: www.spiewajmypoezje.pl

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach