Statystyka

  • Wszytkich: 4282907
  • W tym roku: 383840
  • W tym miesiącu: 6134
  • Dziś: 686
  • Online: 499

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


II EDYCJA AKCJI MAZURY ZA PÓŁ CENY !

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z akcji promocyjnej „Mazury za pół ceny". Zebrane oferty tworzą szeroki wachlarz atrakcji turystycznych Mazur Południowych w okresie zimowym. Akcja ta jest szansą na skorzystanie z okazyjnej oferty noclegowej, rekreacyjnej lub gastronomicznej. Do udziału w akcji zaprosiliśmy...

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z akcji promocyjnej „Mazury za pół ceny". Zebrane oferty tworzą szeroki wachlarz atrakcji turystycznych Mazur Południowych w okresie zimowym. Akcja ta jest szansą na skorzystanie z okazyjnej oferty noclegowej, rekreacyjnej lub gastronomicznej. Do udziału w akcji zaprosiliśmy przedsiębiorców branży turystycznej i okołoturystycznej: hotele, pensjonaty, restauracje, obiekty agroturystyczne, wypożyczalnie sprzętu, salony odnowy biologicznej, sklepy, instytucje kulturalne, rozrywkowe, naukowe i sportowe.

Akcja trwa w okresie od 01 grudnia 2012 do 28 lutego 2013.

Przedsięwzięcie to obejmuje obszar Mazur Południowych: Biała Piska - Orzysz - Pisz - Ruciane-Nida!

Podmioty i ich oferty, które biorą udział w akcji „Mazury za pół ceny" są umieszczone na stronie internetowej www.mazuryzapolceny.pl.

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach