Statystyka

  • Wszytkich: 3456104
  • W tym roku: 226878
  • W tym miesiącu: 50514
  • Dziś: 1062
  • Online: 73

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


VII Bieg z Gwiazdą - 23 września Bartoszyce

Już w najbliższą niedzielę 23 września odbędzie się VII Bieg z Gwiazdą, którego tegoroczną edycję uświetni Mariusz Czerkawski były polski hokeista, wielokrotny reprezentant Polski. Impreza odbędzie się na Placu Konstytucji 3 Maja tzw. "kwadracie". Początek godz. 12.30.

Przedstawiamy regulamin oraz program...

Już w najbliższą niedzielę 23 września odbędzie się VII Bieg z Gwiazdą, którego tegoroczną edycję uświetni Mariusz Czerkawski były polski hokeista, wielokrotny reprezentant Polski. Impreza odbędzie się na Placu Konstytucji 3 Maja tzw. "kwadracie". Początek godz. 12.30.

Przedstawiamy regulamin oraz program minutowy biegów.

REGULAMIN
1. Cele zawodów:

  • Prezentacja gwiazdy biegu - Mariusza Czerkawskiego
  • Popularyzacja biegów ulicznych wśród młodzieży szkolnej, osób niepełnosprawnych i dorosłych jako najprostszej formy ruchu
  • Impreza skierowana do wszystkich - od przedszkolaka do 100 latka.

2. Termin i miejsce:

23 wrzesień 2012, godz.12.30

  • Bartoszyce, Plac Konstytucji 3 Maja

3. Trasa biegu:

  • Plac Konstytucji 3 Maja
  • Dystans ok. 450 - 2250 m w zależności od kategorii wiekowej

4. Uczestnictwo:
- I kategoria ( przedszkola rocznik 2006 i młodsi, trasa biegu ok. 250 m, dziewczęta i chłopcy)
- II kategoria ( szkoły podstawowe rocznik 2005-2004 , klasa 1-2, trasa biegu ok. 450 m, dziewczęta i chłopcy)
- III kategoria ( szkoły podstawowe rocznik 2003-2002, klasa 3-4 , trasa biegu ok. 900 m, dziewczęta i chłopcy)
- IV kategoria ( szkoły podstawowe rocznik 2001-2000, klasa 5-6 , trasa biegu ok. 900 m, dziewczęta i chłopcy )
- V kategoria ( szkoły gimnazjalne rocznik 1999, klasa 1 , trasa biegu ok. 900 m dziewczęta i ok. 1350 chłopcy )
- VI kategoria ( szkoły gimnazjalne rocznik 1998-1997, klasa 2-3 , trasa biegu ok. 900 m dziewczęta i ok. 1350 chłopcy )
- VII kategoria ( szkoły ponadgimnazjalne rocznik 1996-1993, trasa biegu ok. 1350 m kobiety i ok. 1800 m mężczyźni )
- VIII kategoria (wózkarze - osoby niepełnosprawne, kobiety i mężczyźni, trasa 1350 m
- IX kategoria ( kobiety 1992 i starsze, trasa biegu 900m, mężczyźni rocznik 1992-1958, trasa biegu 2250 m)
- X kategoria ( mężczyźni rocznik 1957 i starsi, trasa biegu 2250 m)

W biegu mogą uczestniczyć wszyscy miłośnicy biegania ( młodzież szkolną obowiązuje zgłoszenie na podstawie listy podpisanej przez dyrektora szkoły i opiekuna grupy lub zgoda opiekuna prawnego - każdy zawodnik musi posiadać aktualne badania lekarskie.

5. Zgłoszenia:

  • prowadzą nauczyciele w danej szkole
  • w dniu zawodów w godz. 11.OO - 12.15

6. Nagrody:

  • za zajęcie I miejsca puchar
  • za zajęcie II, III miejsca statuetka oraz dyplomy za zajęcie IV - VI miejsca
  • medal i drobny upominek dla najmłodszego zawodnika

7. Pozostałe:

  • zawodników obowiązuje strój sportowy
  • organizator nie ubezpiecza zawodników
  • organizator nie zapewnia szatni
  • w sprawach nie rozstrzygniętych regulaminem decyduje organizator
  • zawodnicy startują na własną odpowiedzialność
  • przyjęcie karty uczestnictwa jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu

8. Patronat:

  • Burmistrz Miasta Bartoszyce - Krzysztof Nałęcz
  • Polski Komitet Olimpijski

9. Patronat medialny:

  • Goniec Bartoszycki
  • Radio Bartoszyce
  • Radio Olsztyn
  • TVP Olsztyn
  • TV Bart-Sat
  • Telewizja Bartoszyce

10. Organizator:

  • Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji
  • Obsługa sędziowska UKS „Jedynka" Bartoszyce


PROGRAM MINUTOWY

Godziny startu w obowiązujących kategoriach :

12.30 Rozpoczęcie - prezentacja Mariusza Czerkawskiego
12.45 I kategoria (przedszkola rocznik 2006 i młodsi, trasa biegu ok. 250 m dziewczęta i chłopcy)
12.50 II kategoria - dziewczęta ( rocznik 2005-2004 ) trasa biegu 450 m, 1 okrążenie
12.55 II kategoria - chłopcy ( rocznik 2005-2004 ) trasa biegu 450 m, 1 okrążenie
13.00 III kategoria - dziewczęta ( rocznik 2003-2002) trasa biegu 900 m, 2 okrążenie
13.10 III kategoria - chłopcy ( rocznik 2003-2002) trasa biegu 900 m, 2 okrążenie
13.20 IV kategoria - dziewczęta ( rocznik 2001-2000) trasa biegu 900 m, 2 okrążenie
13.30 IV kategoria - chłopcy ( rocznik 2001-2000) trasa biegu 900 m, 2 okrążenie
13.40 Dekoracja przedszkolaków
14.00 V kategoria - dziewczęta ( rocznik 1999 ) trasa biegu 900 m, 2 okrążenia
14.10 V kategoria - chłopcy ( rocznik 1999 ) trasa biegu 1350 m, 3 okrążenia
14.20 VI kategoria- dziewczęta ( rocznik 1998 - 1997 ) trasa biegu 900 m, 2 okrążenia
14.30 VI kategoria- chłopcy( rocznik 1998 - 1997) trasa biegu 1350m, 3 okrążenia
14.40 VII kategoria - dziewczęta ( rocznik 1996 - 1993) trasa biegu 1350 , 3 okrążenia
14.50 VII kategoria - chłopcy( rocznik 1996 - 1993) trasa biegu 1800 m, 4 okrążenia
15.00 VIII kategoria - wózkarze ( osoby niepełnosprawne) trasa 1350 m, 3 okrążenia
15.10 IX kategoria - kobiety ( rocznik 1992 i starsze) trasa biegu 900m, 2 okrążenia - mężczyźni ( rocznik 1992 - 1958) trasa biegu 2250 m, 5 okrążeń
X kategoria - mężczyźni ( rocznik 1957 i starsi), trasa biegu 2250 m, 5 okrążeń
15.30 Wręczenie nagród
ok. 16.00 przewidywane zakończenie zawodów

Wśród wszystkich zawodników zostaną rozlosowane nagrody !!!

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach