Statystyka

  • Wszytkich: 4291065
  • W tym roku: 391998
  • W tym miesiącu: 14292
  • Dziś: 78
  • Online: 38

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Western City Mrongoville

To niemalże pełne odwzorowaniem miasteczka z Dzikiego Zachodu, z drugiej połowy XIX w. Jak wieści niosą tylko w Mrongoville są najdzielniejsi kowboje, najbardziej niebezpieczni bandyci, najpiękniejsze kobiety...!

Jak sami zobaczycie Mrongoville to doskonale spędzony czas, zabawa, niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji dla wszystkich! Mrongoville to nie tylko miasteczko kowbojskie tuż za nim jest wioska Indiańska gdzie można zapoznać się z zwyczajami kultury indiańskiej, podziwiać wyroby indiańskie, nauczyć się strzelania z łuku i rzutów włócznią do tarczy. Zaś na Rancho Farmera można nauczyć się jazdy konno, przejechać się bryczką, wziąć udziuał w konkursach farmerskich! Ponadto warto zajrzeć do biura Sheriffa z aresztem, obejrzeć zabytkową lokomotywę, cmentarz, gdzie spoczywają najgroźniejsi bandyci Dzikiego Zachodu, wstąpić do sklepiku z pamiątkami, gdzie wydrukują Twój list gończy! W Saloonie i Mexico Barze można spróbować kuchni Dzikiego Zachodu i kowbojskich trunków. Gwarantowana jest świetna zabawa i dużo humoru!

Ponadtto tutaj zobaczycie Państwo ukady taneczne rodem z Dzikiego Zachodu w wykonaniu grupy tanecznej Colorado oraz będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję nauczyć się tańczyć razem z zespołem, a także wziąć udział w konkursach, takich jak rzucanie lassem czy podkową oraz poszukiwanie złota McKasiory.

Warto dodać, że Piknik Country i Western City to Turystyczny Produkt 2008 roku. Certyfikat przyznała Polska Organizacja Turystyczna.

W ofercie Mrongoville m.in.:

- pokazy artystyczne
- taniec country
- scenki rodzajowe
- rzuty nożami
- baty meksykańskie
- pokazy władania mieczem
- druk listów gończych
- organizowanie imprez eventowych dla firm, szkół, grup zorganizowanych
paintball, alpinistyka, quady, loty balonem, dojenie krowy, rodeo mechaniczne, gry i zabawy do wyboru
- program edukacyjny dla dzieci i młodzieży

Pokazy odbywają się o godzinie 12:00, 15:00 i 17:00.
O godz. 13:30 Poszukiwanie skarbu - zabawa strategiczna dla dzieci.
W soboty pokazy odbywają się o godzinach 12:00, 16:00 i 19:00, natomiast Poszukiwanie skarbu o godz. 14:00.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach