Statystyka

  • Wszytkich: 4282629
  • W tym roku: 383562
  • W tym miesiącu: 5856
  • Dziś: 408
  • Online: 274

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


VII Festiwal nad Jeziorakiem - Siemiany 2012

To już po raz siódmy 20 lipca rozpocznie się Festiwal Nad Jeziorakiem Siemiany 2012. W ciągu dwóch dni festiwalu będzie można zobaczyć....

To już po raz siódmy 20 lipca rozpocznie się Festiwal Nad Jeziorakiem Siemiany 2012. W ciągu dwóch dni festiwalu będzie można zobaczyć plejadę gwiazd polskiej estrady.

Honorowy patronat nad festiwalem objął Marszałem Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas. Zapraszamy!


Pierwszego dnia festiwalu gospodarzem wieczoru będzie Andrzej Rosiewicz, a na scenie wystąpią między innymi Czerwony Tulipan, Andrzej Rosiewicz, Singing Birds, Grzegorz Halama oraz Horpyna.

Drugiego dnia festiwal (21 lipca) poprowadzi Krzysztof Piasecki, a w programie przewidziano występy Zespołu Remedium,Krzysztofa Piaseckiego, Kabaretu Smile, Mieczysława Szcześniaka z zespołem.

Oprócz wspominanych występów na scenie zobaczymy również innych wykonawców w ramach Konkursu Talentów „Od Juniora do Seniora".Już dziś zapraszamy zespoły oraz solistów do zgłoszenia się do Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie pod nr tel. 89 648 44 23.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach