Statystyka

  • Wszytkich: 4295240
  • W tym roku: 396173
  • W tym miesiącu: 18467
  • Dziś: 509
  • Online: 18

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Szkolenie paralotniowe na Mazurach

 

Paralotniarstwo jest chętniej uprawianym sportem na Mazurach . Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby dołączyć do grona paralotniarzy. W czerwcu w okolicach Pisza odbędzie się szkolenie!

 

Każdy juz od dziecka marzył o oderwaniu się od ziemi, aby wzbić się w powietrze jak ptak , by cieszyć się wolnością i niezwykłymi widokami.

W czerwcu jest planowane pierwsze w tym sezonie szkolenie paralotniowe na Mazurach I jeżeli pragniesz zostać pilotem paralotni to możesz dołączyć do tego grona. Pierwszy letni kurs odbędzie się w terminie11 czerwca 2016 roku W cenie szkolenia przewidziano także dodatkowe atrakcje - spływ kajakowy oraz zwiedzanie lokalnych muzeów. Będziesz szkolony przez aktualnego Mistrza Świata i Europy oraz Mistrza Polski Ryszarda Żygadło i legendę polskiego paralotniarstwa i wybitnego pilota swobodnego Andrzeja Krzysiaka W trakcie szkolenia istnieje możliwość lotów widokowo-zapoznawczych motoparalotnią jako załogant

Osoby, które chcą spełnić swoje marzenia o lataniu na paralotni, proszone są o kontakt pod numerem telefonu +48 512 959 465 lub na e-maila mazuryparalotnie@vp.pl.

Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Mazury Paralotnie i Paramotor . Informacje dotyczące szczegółów szkolenia oraz cen znajdują się na stronie internetowe stowarzyszenia (mazuryparalotnie.pl). W zakładce Szkolenia Paralotniowe Bazę noclegową na swój pobyt znajdziesz na stronie www.mazury.com

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach