Statystyka

  • Wszytkich: 4246931
  • W tym roku: 347864
  • W tym miesiącu: 6535
  • Dziś: 191
  • Online: 44

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


III Piski Bieg Narciarski o Puchar Jabłoni i Mazury Loppet Cup

24 stycznia 2016r.

Zapraszamy wszystkich Amatorów narciarstwa biegowego do udziału w III Piskim Biegu Narciarskim o Puchar Jabłoni. W tym roku oprócz indywidualnej rywalizacji, startują także 5 osobowe drużyny.

 

Przed Państwem do pokonania 10 km, trasa zlokalizowana na terenie Jabłoń Lake Resort w Jabłoni, jeziora Brzozolasek lub w Puszczy Piskiej w zależności od warunków atmosferycznych.

Po raz pierwszy w tym roku macie Państwo okazje uczestniczyć w 3 biegach narciarskich w ramach Grand Prix Warmii i Mazur w Narciarstwie Biegowym. Uczestnicy (zawodnicy indywidualni i drużynowi) mogą wygrać unikatowe medale oraz nagrody pieniężne lub rzeczowe.

Biegi odbywają się bez względu na warunki śniegowe. W przypadku mniejszej ilości śniegu bieg może zostać zrealizowany na nartach, na nartach lub nogach, na nogach.

Informacje na temat biegu można uzyskać pod numerami: (87) 423 28 80 (Recepcja Jabłoń Lake Resort) lub 601 55 66 17 (Joanna)

Szczegółowe informacje na stronie: http://jablon-resort.pl/room/piski-bieg-narciarski/

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach