Statystyka

  • Wszytkich: 3989135
  • W tym roku: 90068
  • W tym miesiącu: 32640
  • Dziś: 863
  • Online: 83

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


MotoMajówka 2015 w Mikołajkach

Zapraszamy kierowców, zarówno amatorów, jak i licencjonowanych zawodników oraz kibiców do udziału w tegorocznej MotoMajówce, która odbędzie się w sobotę 2 maja na Torze Rajdowym w Mikołajkach.

 

Jednym z głównych punktów imprezy będą zawody w formule Rallysprintu, podczas których kierowcy zmierzą się z 2,5 - kilometrową próbą sportową na bardzo wymagającym torze, znanym z Rajdu Polski - eliminacji WRC. Zawody będą stanowić 2 Rundę II Pucharu 5 Torów.

Tradycyjnie już „MotoMajówka" będzie miała wymiar charytatywny. Łukasz Nowakowski - przebywający w śpiączce po ciężkim wypadku samochodowym mieszkaniec Mikołajek - pomimo rehabilitacji w krakowskiej klinice stale potrzebuje wsparcia w postaci środków na dalsze leczenie. Ponownie swoją pomoc zadeklarował Krzysztof Hołowczyc, który weźmie udział w naszej imprezie, wspierając już po raz czwarty swoją osobą akcję „RAZEM Z HOŁKIEM BUDZIMY ŁUKASZA".

Każdy uczestnik „MotoMajówki 2015" będzie miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w licytacji i spełnienia swojego marzenia - przejażdżki rajdówką z Kołowczycem. Cały dochód z licytacji przekazany zostanie na dalsze leczenie Łukasza.

Do wylicytowania będą vouchery na przeloty widokowo - zapoznawcze paralotnią z pilotem oraz voucher na odbycie kursu paralotniowego w górach. Ponadto licytowane będą gadżety podpisane przez Przemysława Opalacha - boksera wagi super średniej - czempiona IBF International i WBC Baltic, mistrza świata federacji WBF w kategorii super średniej.

Tego dnia będzie można podziwiać podniebne ewolucje wykonywane przez zawodnika Polskiej Kadry Motoparalotniowej Pawła „Lojaka" Kozarzewskiego, który zaprezentuje swój kunszt latania między rozstawionymi na Torze Mikołajki dmuchanymi 12 metrowymi pylonami.

Przeczytaj cały tekst: MotoMajówka 2015. "Razem z Hołkiem budzimy Łukasza" - Orientacja http://orientacja.pl/262260,MotoMajowka-2015-Razem-z-Holkiem-budzimy-Lukasza.html#ixzz3YmDBSG2W

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach