Statystyka

  • Wszytkich: 4246939
  • W tym roku: 347872
  • W tym miesiącu: 6543
  • Dziś: 199
  • Online: 48

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


IX Regionalny Festiwal Kultury Łowieckiej

Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie zaprasza myśliwych, leśników oraz sympatyków łowiectwa na IX Regionalny Festiwal Kultury Łowieckiej, który odbędzie się 5 lipca 2014 r. na Placu Wolności w Węgorzewie.

 

Tegoroczna impreza zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W godzinach przedpołudniowych odbędą się zawody strzeleckie oraz zmagania terenowe pojazdów z napędem 4×4 „Hunter Off Road Cup 2014". Następnie organizatorzy zapraszają na forum łowieckie pt. „Populacja dzika - funkcjonowanie i zagrożenia". Podczas festiwalu zostanie rozegrany konkurs kulinarny , w którym zawodowi kucharze, jak i amatorzy, zaprezentują potrawy z zająca i przepiórki. Imprezie towarzyszyć będą wystawy, pokazy i konkursy. Na zakończenie dnia odbędzie się tradycyjny koncert galowy w wykonaniu sygnalistów myśliwskich.

Program tegorocznego festiwalu dostępny jest tutaj.

Transmisja Online z konkursów, prezentacji i turniejów na stronie: www.warmia.mazury.pl oraz w Radiu Olsztyn.

Organizatorzy: Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Starostwo Powiatowe w Węgorzewie, Gmina Węgorzewo, Zarząd Okręgowy PZŁ w Suwałkach, Związek Stowarzyszeń na Rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich LGD9, Regionalne Dyrekcje Lasów Państwowych w Olsztynie i Białymstoku, Mazury 4×4, Węgorzewskie Centrum Kultury, Węgorzewskie Koła Łowieckie oraz Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach