Statystyka

  • Wszytkich: 4290986
  • W tym roku: 391919
  • W tym miesiącu: 14213
  • Dziś: 1171
  • Online: 32

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Zawody Grand Slam w Starych Jabłonkach wpisane do kalendarza FIVB

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) opublikowała kalendarz rozgrywek w siatkówce plażowej na przyszły rok. Wśród największych imprez znalazły się zawody Grand Slam, które odbędą się na Warmii i Mazurach.

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całego świata spotkają się na Mazurach od 19 do 24 sierpnia - wynika z opublikowanego przez FIVB kalendarza.

Przyszłoroczne rozgrywki rozpoczną się w kwietniu, a zakończą w grudniu. W tym czasie - po raz pierwszy w historii FIVB - w dwóch turniejach (federacja nie potwierdziła jeszcze w których) do wygrania będzie pula nagród o wartości 1 mln dolarów. W pozostałych turniejach zawodnicy będą walczyć o 800 tys. dolarów.

W przyszłym roku siatkarze i siatkarki grać będą nie tylko w Polsce, ale i w Chinach, Brazylii, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii, Holandii, USA i Rosji. Wielki finał odbędzie się w październiku.

Przypomnijmy, rok 2013 oznaczał dla Starych Jabłonek przerwę w rozgrywkach Grand Slam - w lipcu w małej miejscowości w pobliżu Ostródy odbywały się bowiem mistrzostwa świata.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach