Statystyka

  • Wszytkich: 4247074
  • W tym roku: 348007
  • W tym miesiącu: 6678
  • Dziś: 334
  • Online: 44

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Świąteczny Pierniczek już w ten weekend

Wszystkie osoby, które nie mogą już doczekać się świąt, Radio Zet Gold oraz Hotel Port 110 w Iławie zapraszają do wspólnego wypieku pierniczków w ramach akcji charytatywnej „Świąteczny Pierniczek". Oprócz wspólnego wypieku i licytacji pierników, program wydarzenia przewiduje wiele atrakcji dla całej rodziny.

„Świąteczny Pierniczek" rozpocznie się 8 grudnia o godzinie 11-tej w Hotelu Port 110 w Iławie. Głównym punktem programu, jak sama nazwa wskazuje, jest wspólne wypiekanie pierników. Osoby chętne, a wśród nich samorządowcy i przedstawiciele lokalnego biznesu, będę mogły z przygotowanych produktów wspólnie ze znajomymi i rodzinami lepić i dekorować pierniki według własnej fantazji, a najładniejsze z nich zostaną nagrodzone. Dla najmłodszych przewidziane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. na najładniejsze pierniki, najładniejszą kartkę świąteczną lub kalendarz adwentowy. Uczestnikom czas umilać będą występy animatorów dziecięcych, Karola Drzewoszewskiego - iławianina znanego z programu „Mam Talent" oraz scholi „Gratia".

Świąteczny pierniczek to cykl imprez Radia Zet Gold odbywających się na terenie Warmii i Mazur, których głównym celem jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących rodzin z regionu oraz osób uzdolnionych. W Iławie zebrane środki przeznaczone zostaną na rzecz Funduszu Stypendialnego, prowadzonego przez iławskie stowarzyszenie „Przystań".

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach