Statystyka

  • Wszytkich: 4291075
  • W tym roku: 392008
  • W tym miesiącu: 14302
  • Dziś: 88
  • Online: 43

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


(Region Giżycki)

22
Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy chcieliby spędzić swoje wczasy w północnym zakątku Polski, na Kaszubach. Prowadzony przez nas domek nad jeziorem od wielu lat przyjmuje serdecznie wczasowiczów z całej Polski, zyskując coraz to więcej pozytywnych opinii. Możecie Państwo się z nimi bliżej zetknąć, wystarczy, że umieścicie w Google frazę: agroturystyka pomorskie. Nasz obiekt jest po prostu perfekcyjnym miejscem dla tych wszystkich osób, które chciałby znaleźć wytchnienie i nieco świętego spokoju. To także znakomite miejsce dla takich osób, które lubią zwiedzanie. W pobliżu znajduje się cała masa atrakcji, takich jak na przykład najstarszy polski skansen czy tajemnicze kręgi kamienne. Naprawdę warto rozważyć nocleg w tym obiekcie!

Wczasy nad jeziorem Wdzydze

adres: Skoczkowo 4, 83-406 Wdzydze
telefony: 694149269;
www: http://wczasy.kaszuby.org
Data aktualizacji: 2013-06-14
Data dodania: 2013-06-11

Ceny noclegów (zł/dobę)

od:
35 zł/dobę

do:
50 zł/dobę

Jezioro / Łódki / Cechy

Dostępne w obiekcie domowe obiady
Udogodnienia w pokojach lodówka w pokoju
odległość do jeziora w metrach do 500m
Wypożyczalnia kajaków/łódek do 500m
Przystań jachtowa do 500m

Opis: Wczasy nad jeziorem Wdzydze

Pragniemy zaprosić gorąco i serdecznie zainteresowanych odwiedzających, którzy rozważają, by spędzić wczasy na Kaszubach w północnej części Polski. Prowadzony przez nas domek nad jeziorem od wielu lat przyjmuje serdecznie gości z całej Polski, zdobywając coraz to więcej pozytywnych opinii. Możecie Państwo się z nimi bliżej zetknąć, wystarczy jedynie umieścić w pasku wyszukiwania lokalną frazę: agroturystyka pomorskie. Nasz obiekt jest najlepszym z możliwych miejscem dla tych wszystkich osób, które będą chciały odszukać prawdziwe wytchnienie i odrobinę spokoju. To także znakomite miejsce dla takich osób, które naprawdę lubią zwiedzać. W sąsiedztwie można znaleźć masę atrakcji, takich jak na przykład pierwszy polski skansen czy tajemnicze kręgi kamienne. Mówiąc krótko Kaszuby są piękne - każdy odszuka tutaj coś dla siebie!

Galeria: Wczasy nad jeziorem Wdzydze

Lokalizacja: Wczasy nad jeziorem Wdzydze

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach